Služby květinářství

Prodej řezaných květin

Zajišťujeme pro Vás denně rostliny jak z tuzemské výroby, tak z Holandska, Keni, Ethiopie a Equadoru. V nabídce našeho květinářství naleznete široký sortiment řezaných a hrnkových rostlin. Věnujeme se nejen klasické floristické vazbě, ale i moderní avantgardě a novodobým stylům, rádi Vám s výběrem vazby poradíme, naše služby zahrnují:

  • klasické a příležitostní vazby
  • moderní floristika
  • svatební floristika - vazby svatebních kytic
  • smuteční vazby a dekorace
  • dárkové květinové koše

Prodej hrnkových rostlin

V nabídce našeho květinářství naleznete jak interiérové, tak exteriérové rostliny. Velkou část naší nabídky tvoří i dárkově sesazené rostliny do ozdobných obalů. Tyto jsou vždy podrobeny sezónní nabídce, pokud si nevyberete z naší nabídky, rádi Vám v našem květinářství rostliny sesadíme dle Vašeho přání. Více najdete v našem e-shopu.

Prodej balzamovaných květin z africké Keni

Jako jedni z mála na jižní Moravě, nabízíme exkluzivní, ručně vyráběné květiny, které se skládají ze skutečných květů pěstovaných v Africe. Patentovaný proces dehydratace a následného balzamování umožňuje květům uchovat si dlouhodobě stejné vlastnosti jako v přirozeném stavu. Každý výrobek je zpracováván ručně, což jej činí jedinečným a zvláštním. Přední návrháři, inspirováni úžasnými materiály, vytvářejí mimořádné květinové kolekce. Výsledkem zakázek na míru jsou nevšední kreace, které v člověku zanechají nezapomenutelný dojem. Aktuální výběr dostupných produktů najdete v našem e-shopu.